Круглий стіл «Економічна та Енергетична політика України: зовнішній вимір» у рамках проекту «Концепції зовнішньої політики України»

У рамках проекту «Концепції зовнішньої політики України» відбувся круглий стіл «Економічна та Енергетична політика України: зовнішній вимір». Захід було організовано в онлайн форматі Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС спільно з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта  та UA: Ukraine Analytica.

Учасників круглого столу привітали директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, Надзвичайний і Повноважний Посол України Сергій Корсунський та директор Представництва Фонду Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі Марсель Рьотіг.

Під час круглого столу своє бачення ключових питань в галузі економіки та енергетики України, а також їх потенціалу на міжнародній арені та готовності до міжнародних викликів представили експерти Ігор Бураковський (ІЕДПК), Ігор Гужва (CDM-Ukraine), Омельченко Володимир (Центр Разумкова), Наталія Кацер-Бучковська (Інститут майбутнього).

Панелі модерували Олександр Шаров (НІСД) та Олена Павленко (Dixi Group). У дискусії взяли участь провідні експерти в галузях економіки та енергетики, а також представники Міністерства закордонних справ України.

За підсумками обговорення буде сформульовано рекомендації до зовнішньої політики України, зокрема в галузях економіки та енергетики. Цілісне бачення засад, на яких повинна базуватися зовнішня політика держави, буде презентовано після завершення другого етапу з розгляду усіх ключових галузей.

Меню