Круглий стіл “Міжнародна безпека: виклики та можливості для України”

Сьогодні відбувся Круглий стіл “Міжнародна безпека: виклики та можливості для України”, який було організовано в онлайн-форматі Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС спільно з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта та UA: Ukraine Analytica.

З вітальним словом до учасників заходу звернулись директор Дипломатичної академії України, Надзвичайний і Повноважний Посол України Сергій Корсунський та директор Представництва Фонду Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі Марсель Рьотіг.

Під час Круглого столу бачення ключових питань в галузі безпеки, міжнародних відносин, новітніх безпекових загроз та викликів для України представили експерти Поліна Синовець (Директор Одеського центру з питань нерозповсюдження, ОНУ ім. І.І.Мечникова), Олексій Іжак (НІСД), Євген Марчук (Yevgenij Marchuk) (Голова СБУ (1991-1994), Прем’єр-міністр (1995-1996), Міністр оборони (2003-2004), Аліна Фролова (Радник із стратегічних комунікацій Міністра інформаційної політики (2015-2019), заступник Міністра оборони (2019-2020), Віктор Гвоздь (Голова Служби зовнішньої розвідки України 2014-2016, Президент незалежного аналітичного центру геополітичних досліджень «Борисфен Інтел»).

Також, у дискусії взяли участь провідні експерти в галузях безпеки та оборони. Панелі модерували Сергій Галака (Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка) та Сергій Корсунський (Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС).

За підсумками обговорення буде сформульовано рекомендації щодо зовнішньої політики України, зокрема в галузі міжнародної безпеки України. Цілісне бачення засад, на яких повинна базуватися зовнішня політика держави, буде презентовано після завершення другого етапу з розгляду усіх ключових галузей.

Меню