Круглий стіл “Українсько-американські відносини: порядок денний на 2020 рік”

12 вересня в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбувся круглий стіл “Українсько-американські відносини: порядок денний на 2020 рік”.

Захід було організовано у партнерстві з 16-ою Щорічною зустріччю “Ялтинської європейської стратегії” (YES). Учасниками дискусії були члени вашингтонської групи “Мережа друзів України” (Friends of Ukraine Network), які обговорили з українськими партнерами свої рекомендації Конгресу та уряду США щодо подальшої американської допомоги Україні.

З вітальним словом до учасників звернулися директор Дипломатичної академії, Посол Сергій Корсунський, Тимчасовий повірений у справах США Посольства США в Україні Вільям Тейлор та пан Пет Кокс, член Наглядової ради “Ялтинської європейської стратегії”.

З американського боку в круглому столі взяли участь: Д-р Андерс Аслунд – експерт з питань економіки, аналітичний центр “Атлантична рада”; Генерал Філіп Брідлов – колишній Головнокомандувач об’єднаних збройних сил НАТО в Європі; Посол Александр Вершбоу – колишній заступник генерального секретаря НАТО, посол США в Росії (2001-2005); Посол Джон Гербст – директор Євразійського центру ім. Д. Патрічіу при Атлантичній раді США, посол США в Україні (2003-2006);Пані Надія Макконнелл – президентка та співзасновниця фундації “Україна-США”; Посол Роман Попадюк – голова Наглядової ради фундації “Україна-США”, перший посол США в Україні (1991-1992); Д-р Едвард Чау – старший радник з питань енергетики та безпеки Центру стратегічних та міжнародних досліджень (CSIS).

Меню