Круглий стіл «Європа – Польща – Україна: Відбудуємо разом»

8 липня 2022 року в ДАУ відбувся круглий стіл в рамках програми «Європа – Польща – Україна: Відбудуємо разом».

Метою програми є побудова та зміцнення відносин між європейськими, польськими та українськими бізнес-спільнотами для співпраці у майбутній відбудові держави та економіки України.

В рамках круглого столу урядовці, експерти та представники бізнесу обговорили двосторонню співпрацю в агросекторі та харчовій промисловості, транспорті та логістиці, фінансах та фармацевтиці.

Захід вступним словом відкрив Геннадій Надоленко, директор Дипломатичної академії України:

«Подібні ініціативи, вкотре засвідчують готовність наших європейських друзів стояти пліч-о-пліч з українським народом в боротьбі за свободу, процвітання і безпеку всього європейського регіону».

Також перед учасниками виступив Олександр Баньков, державний секретар МЗС України, який відмітив, що українсько-польські відносини мають характер стратегічних. Керівництво дружньої Польщі, бізнес-кола, суспільство надають Україні потужну підтримку, через її територію надходить половина гуманітарних вантажів. Польща прихистила понад 3,5 млн громадян України, які вимушено тимчасово залишили Батьківщину, втікаючи від російських бомб, ракет, куль і снарядів.

«Ми маємо разом використати ці можливості та почати будувати співпрацю, яка допоможе польським та українським підприємцям конкурувати на третіх ринках».

Посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький під час виступу зазначив:

«Ми не захистимо наш світ, якщо не відбудуємо Україну. Ми її не захистимо, якщо не відбудуємо, і без таких ініціатив не відбудуємо. Якщо не зараз, то коли, якщо не ми, то хто?».

Цезарій Казьмерчак, президент Об’єднання підприємців та працедавців Польщі: «Уряди створюють рамки для співпраці, ми повинні наповнити їх зв’язками між нашим бізнесом. Щоб наші діти і онуки раз і назавжди мали мир і не боялися Росії».

Більше про результати круглого столу, читайте за посиланням: https://mfa.gov.ua/news/ukrayina-ta-polshcha-posilyuyut-dilovu-spivpracyu

Програма створена за ініціативи Об’єднання підприємців та працедавців Польщі.

Меню