Курс з медичної дипломатії на платформі “Академія Онлайн”

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС продовжує впроваджувати дистанційне навчання. До вашої уваги пропонуємо новий навчальний курс з медичної дипломатії, який вже розміщено на платформі “Академія Онлайн”. Курс містить чотири частини та питання для самоконтролю.

Медична дипломатія – напрямок, що набуває особливої ваги в часи пандемії SARS-Cov-2. Курс є вступним до теми. На ньому пропонується розглянути базові поняття, інституційну інфраструктуру глобального здоров’я (Global health), особливості професії медичного аташе, приклади медичної дипломатії країн світу, та подивитись на вакцину з точки зору інструменту зовнішньої політики та дипломатії.

Авторка курсу – Тетяна Шевчук (Tania Shevchuk), фахівчиня Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС.

Співробітники дипломатичної служби, які ще не мають доступу до “Академії Онлайн” можуть звернутися до Центру інформаційних ресурсів (dipacademy.club@gmail.com) та отримати інструкції щодо подальшої роботи з платформою.

Меню