Курс з медичної дипломатії на платформі “Академія Онлайн”

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС продовжує впроваджувати дистанційне навчання. До вашої уваги пропонуємо новий навчальний курс з медичної дипломатії, який вже розміщено на платформі “Академія Онлайн”. Курс містить чотири частини та питання для самоконтролю.

Медична дипломатія – напрямок, що набуває особливої ваги в часи пандемії SARS-Cov-2. Курс є вступним до теми. На ньому пропонується розглянути базові поняття, інституційну інфраструктуру глобального здоров’я (Global health), особливості професії медичного аташе, приклади медичної дипломатії країн світу, та подивитись на вакцину з точки зору інструменту зовнішньої політики та дипломатії.

Авторка курсу – Тетяна Шевчук (Tania Shevchuk), фахівчиня Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС.

Співробітники дипломатичної служби, які ще не мають доступу до “Академії Онлайн” можуть звернутися до Центру інформаційних ресурсів ([email protected]) та отримати інструкції щодо подальшої роботи з платформою.

Меню