Лекційна частина дистанційного курсу «Безпекова політика України та стратегічні комунікації в умовах гібридної війни»

15 квітня 2021 року в Дипломатичній академії України завершилася лекційна частина дистанційного курсу «Безпекова політика України та стратегічні комунікації в умовах гібридної війни» для державних службовців Луганської області.

Навчальна програма була розроблена Дипломатичною академією України з урахуванням актуальних тем для мешканців регіону, а також з огляду на специфіку професійної діяльності цільової аудиторії.

Протягом трьох днів учасники заходу мали можливість прослухати лекції Олександра Литвиненка, директора Національного інституту стратегічних досліджень, Юлія Каздобіна, голови правління ГО «Українська фундація безпекових студій», Олег Нів’євський, професора Київської школи економіки, Наталії Немилівської, керівника Центру інформації та документації НАТО (2010-2017), а також Євгена Глібовицького, експерта з довготермінових стратегій та викладача програм із комунікацій.

Державні службовці поглибили свої знання у сфері безпекової політики України, протидії гібридним загрозам з боку РФ, децентралізації земельних відносин, ефективної комунікації в соціальних медіа та проаналізували причини низького рівня довіри між державою та суспільством.

Висловлюємо особливу подяку нашим партнерам з Американських Рад з міжнародної освіти за співорганізацію, а учасникам курсу бажаємо успіхів у продовженні самостійної роботи на платформі «Академія онлайн»!

Меню