Лекція “Діджитал етикет”

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС продовжує впроваджувати дистанційне навчання. До вашої уваги пропонуємо нову лекцію «Діджитал етикет».

Діджитал етикет – це наймолодший напрям в етикеті, але при цьому, в умовах пандемії COVID-19, надзвичайно актуальний. Віртуальний простір став невід’ємною частиною нашої професійної діяльності: написання імейлів, використання соціальних мереж, проведення онлайн зустрічей та конференцій.

В цьому контексті знання норм діджитал етикету є ключовим фактором для успішного спілкування в мережі інтернет, а комунікація в цілому, як відомо – одна з найважливіших «м’яких» навичок сучасного дипломата та державного службовця.

Автор лекції – провідний фахівець Регіонального відділення ДАУ в Одесі, сертифікований консультант з етикету Дарія Асташенкова.

Співробітники дипломатичної служби, які ще не мають доступу до «Академії онлайн» можуть звернутися до Центру інформаційних ресурсів ([email protected]) та отримати інструкції щодо подальшої роботи з платформою.

Меню