Лекції в рамках зимової школи для студентів факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка

22 січня заступниця директора Дипломатичної академії України Євгенія Габер провела фінальну лекцію в рамках зимової школи для студентів 1-3 курсів факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка. Лекція була присвячена практичним аспектам дипломатичної діяльності, питанням дипломатичного перекладу, регіональним і професійним особливостям мовлення та роботи у складі офіційних делегацій.

Загалом протягом тижня спікерами навчального заходу були заступник директора Академії Олександр Кириченко, який ознайомив студентів з тонкощами аналітичної роботи на дипломатичній службі, а також Катерина Смаглій, яка прочитала лекцію про лідерство в дипломатії.

Онлайн формат лекцій не завадив надзвичайно жвавій дискусії, учасники активно комунікували зі спікерами, що дозволило розкрити найбільш цікаві для студентів теми. Окрема подяка Профспілковому комітету факультету та Марії Марченко за організацію і модерування.

Меню