Меморандум між Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС і Дипломатичним інститутом Міністерства закордонних справ та європейської інтеграції Республіки Молдова

У рамках візиту до Кишиніва директор Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський та директор Дипломатичного інституту Міністерства закордонних справ та європейської інтеграції Республіки Молдова (МЗСЄІ) Віктор Цвіркун підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю, який закладає правову основу для встановлення та розвитку довгострокових відносин між двома установами з метою професійної підготовки дипломатів, реалізації спільних проектів, проведення відповідних тренінгів та спільних конференцій.

Директор Дипломатичної академії України зустрівся з Міністром закордонних справ та європейської інтеграції Республіки Молдова Тудором Уляновскі. В ході бесіди обговорювалися шляхи підтримки і розвитку новоствореного Дипломатичного інституту при МЗС Молдови з урахуванням досвіду роботи Дипломатичної академії при МЗС України.

На запрошення молдовської сторони С. Корсунський виступив перед дипломатами МЗС Молдови з лекцією на тему енергетичної безпеки Європи.

Меню