Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння з Дипломатичною академією Міністерства закордонних і європейських справ Республіки Хорватія

Сьогодні директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, посол Сергій Корсунський та директор Дипломатичної академії Міністерства закордонних і європейських справ Республіки Хорватія Лада Мурай підписали Меморандум про співробітництво, який закладає правову основу для встановлення та розвитку довгострокових відносин між двома установами з метою професійної підготовки дипломатів, реалізації спільних проектів, проведення відповідних тренінгів та спільних конференцій.

У ході візиту до Міністерства закордонних і європейських справ Республіки Хорватія, на запрошення хорватської сторони, Sergiy Korsunsky виступив перед слухачами Дипломатичної академії та дипломатами МЗС Хорватії з лекцією на тему «Геополітика пост-ліберального світу: реальність і перспективи».

Окрім цього, директор Дипломатичної академії України провів робочу зустріч з експертами з енергетичних питань, зокрема, з президентом компанії Trade Consulting, екс-міністром економіки Республіки Хорватія Давором Штерном, президентом австрійської компанії IJEX GmbH Івіцою Якичем та представниками Інституту енергетики і захисту навколишнього середовища Владіміром Єлавичем та Інституту розвитку і міжнародних відносин Аною-Марією Бороміса. У ході бесіди обговорювалася тема енергетичної безпеки Європи, а також політика ЄС щодо енергетичної безпеки з перспективи чорноморського регіону.

На завершення візиту директор Дипломатичної академії України Сергій Корсунський мав приємність зустрітись із Почесним консулом України на острові Кирк Ніколою Турчичем.

Окрему подяку висловлюємо Тимчасовому повіреному у справах України в Республіці Хорватія Сергію Горопасі, а також співробітникам Посольства України в Хорватії за бездоганну організацію візиту.

Меню