Національні стратегії економічного розвитку в глобальному середовищі

ДАУ долучилась до проведення XV Міжнародної науково-практичної конференції Національного авіаційного університету “Національні економічні стратегії розвитку в глобальному середовищі”, яка відбулася у форматі онлайн.

У роботі конференції взяли участь 32 учасники з 1️2️ країн, які представляють галузі економічних досліджень, державного управління, дипломатичні, державні установи, а також науково-педагогічний осередок України.

Модераторами заходу стали заступник директора ДАУ Олександр Колодій та доцент кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу ФМВ НАУ, к.е.н. Аліна Прокопʼєва.

Геннадій Надоленко, директор Дипломатичної академії України:

Цей захід став давноочікуваною можливістю для обміну ідеями, дослідженнями та поглядами щодо того, як національні економічні стратегії можуть пристосуватися до глобальних викликів і можливостей. Україна, як країна з багатою історією та потужним потенціалом, постійно впливає на динаміку світової економіки та політики. Становлення національних економічних стратегій в контексті глобальних тенденцій та викликів вимагає уважного аналізу, креативних рішень та ефективного партнерства як на внутрішньому, так і на міжнародному рівнях❞.

Леся Побоченко, завідувачка кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу ФМВ НАУ, к.е.н. доцент:

Щиро сподіваємося, що обмін досвідом та напрацювання в галузі міжнародних економічних відносин сприятиме досягненню нашою країною поставлених цілей щодо реалізації пріоритетних напрямків економічного розвитку та здобуття довгоочікуваної перемоги❞.

Ян Томбінський, польський та європейський дипломат, Голова Представництва ЄС в Україні (2012-2016), Голова Представництва ЄС у Ватикані (2016-2020), Постійний представник Польщі у Європейському Союзі (2007-2012), Посол Польщі у Франції (2001-2006):

Природні ресурси України дають можливість зробити Європу більш автономною, більш незалежною від потоків з Китаю чи інших країн, у тому числі від росії. Нам потрібно зараз робити стратегію не як відновити Україну, а як її побудувати наново. Чим конкретнішими будуть запити від України до міжнародного суспільства, до ЄС та інших партнерів, тим легше буде знайти допомогу фінансування❞.

Конференція проведена спільно з Міжнародною громадською організацією “Карпатська платформа”.

Меню