Молодіжна дискусійна панель “Роль України в об’єднаній Європі”

Заступниця директора Дипломатичної академіїя України імені Геннадія Удовенка при МЗС Наталія Шульга привітала учасників і взяла участь у молодіжній дискусійній панелі, що на початку Днів Європи пройшла в Дипломатичній академії.

Подію “Роль України в об’єднаній Європі” організували спільно ВГМО “Європейська молодь України” та представництво “Фонду Фрідріха Науманна за Свободу” в Україні та Білорусі . Представники молодіжних організацій та активістів виразили занепокоєння станом речей в ЄС та висловили своє проєвропейське бачення майбутнього України.

Запрошені гості – Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України; Олександр Солонтай, голова Політичної ради партії Сила Людей; Beate Apelt, керівниця офісу Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus; Maurice Lagerwerf, представник ліберальної молодіжної організації Jonge Democraten (Нідерланди). Учасники відповідали на питання молодіжних організацій стосовно долі ЄС та України на шляху до ЄС. В цілому, молодь – за Європейські цінності та проти фейкових новин, так що майбутнє виглядає обнадійливим!

Меню