МЗС України і Київська гімназія східних мов №1 підписали меморандум про співпрацю, у тому числі на базі Дипломатичної академії України

26 січня Міністерство закордонних справ України і Київська гімназія східних мов №1 підписали меморандум про співпрацю, що створює нові можливості для обдарованих школярів, у тому числі на базі Дипломатичної академії України.

З метою реалізації положень Меморандуму відбулась робоча зустріч директора Дипломатичної академії, посла Геннадія Олексійовича Надоленка та першого заступника Сергія Володимировича Худіяша з директоркою Гімназії Оксаною Проскурою та заступницею з міжнародних питань Оксаною Манжелій.

Під час зустрічі сторони обговорили практичні шляхи співпраці з посилення кадрового потенціалу працівників дипломатичної служби, застосування передових методик у викладанні та опануванні східних мов, та створення можливостей залучення талановитої молоді до дипломатичної служби України у майбутньому.

Київська Гімназія Східних Мов 1 була заснована в 1936 році та є єдиною державною освітньою установою, в якій здобувачі освіти з 1 по 11 клас мають можливість поглиблено вивчати сім східних (арабська, гінді, китайська, корейська, перська, турецька, японська) і англійську мови. Гімназія також має статус асоційованої школи ЮНЕСКО.

Меню