Навчальна програма присвячена ознайомленню з особливостями регіону Каспійського моря для працівників дипломатичної служби країн членів ГУАМ

21 – 25 жовтня 2019 року в місті Баку відбувалась навчальна програма присвячена ознайомленню з особливостями регіону Каспійського моря, яка була організована Університетом «Азербайджанська дипломатична академія» для працівників дипломатичної служби країн членів ГУАМ.

Серед тем, які обговорювались особлива увага приділялася політичним та економічним трансформаціям в Азербайджані після здобуття незалежності, проблемі врегулювання вірмено-азербайджанського конфлікту, перспективам розвитку транспортної інфраструктури для забезпечення європейської енергетичної безпеки та диверсифікації ринку енергоносіїв.

Програмою заходу також було передбачено ряд візитів та зустрічей з офіційними представниками органів держаної влади Азербайджанської Республіки. Зокрема, було відвідано Міністерство закордонних справ Азербайджану, Державний нафтовий фонд Азербайджану та Азербайджанське державне агентство з надання послуг громадянам та соціальним інноваціям при Президентові Азербайджанської Республіки.

Окремим фактором, яким визначалась важливість участі в даному навчальному заході, стала можливість встановлення робочих контактів з представниками дружніх країн ГУАМ об’єднаних спільними викликами та загрозами.

Меню