Навчальна програма в м. Анкарі для українських дипломатів та державних службовців

15-22 вересня група українських дипломатів та державних службовців перебувала в Туреччині із тижневим візитом, організованим в рамках Меморандуму про співпрацю між Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС та Дипломатичною академією МЗС ТР.  

У ході навчальної програми в м. Анкарі учасники мали можливість зустрітися з представниками різних департаментів МЗС Туреччини, ознайомитися з усіма ключовими напрямками турецької зовнішньої політики від Балкан та Кавказу до Близького Сходу та Африки, обговорити питання регіональної безпеки, прослухати лекції з енергетичної політики Туреччини, публічної дипломатії, протоколу та етикету.  

Окрім цього, навчальна програма включала і практичний вимір, надаючи змогу учасникам відвідати ключові державні установи Туреччини, залучені в сфері зовнішніх зносин. Зокрема, українські дипломати і держслужбовці ознайомилися з діяльністю Турецького агентства з економічного співробітництва (ТІКА), де обговорили практичні питання міжрегіонального співробітництва, розвитку культурних та економічних зв’язків з Туреччиною.  

Ще один елемент програми – візит до Управління у справах турків, які проживають за кордоном, і споріднених спільнот. Серед іншого, ця державна установа надає стипендії для навчання в Туреччині та займається реалізацією культурних та освітніх проектів на підтримку споріднених тюркських спільнот по всьому світу, в тому числі кримських татар та турків-месхетинців. Візит до Туреччини закінчився дводенною культурною програмою в Стамбулі.

Висловлюємо вдячність нашим партнерам – Дипломатичній академії МЗС ТР – за змістовну програму, яка цього року відбулася вже вдруге, а також Посольству України в ТР.  

Меню