Навчальний курс «Common & Shared Security Challenges in Europe from the Black Sea Region Perspective»

У Таллінні, Естонія, розпочався навчальний курс «Common & Shared Security Challenges in Europe from the Black Sea Region Perspective» для дипломатів країн Східного партнерства та Чорноморського регіону, організоване Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС спільно з Eesti Diplomaatide Kool/ Estonian School of Diplomacy та Svenska institutet

Програмою навчання передбачено розгляд безпекових питань та викликів, які постали перед Європою та Чорноморським регіоном внаслідок повномасштабної військової агресії росії проти України. Захід розпочався урочистим прийняттям в Посольстві України в Естонській Республіці. У навчанні беруть участь учасники з Азербайджану, Грузії, Молдови, Румунії, Туреччини та України.

Цей проєкт надзвичайно важливий для України і я вдячна всім, хто бере в ньому участь. Україна, за підтримки партнерів, неодмінно переможе, в нас немає іншого вибору, і ми обов’язково піднімемо келих в Києві за нашу перемогу.

Мар’яна Беца, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Естонській Республіці

Хочу підкреслити, що цей проект організований нами спільно з Дипломатичною академією України. Ми почали цей проєкт ще в 2021 році, і тоді ми не могли собі уявити, як сильно все може змінитися. Але зараз цей проєкт є ще більш важливий.

Екке Номм, директор Естонської школи дипломатії

Цей захід планувався відбутись в Києві, але через війну, нам було запропоновано його провести тут, я вдячний за це нашим естонським партнерам. Естонія — це маленька країна, але з дуже великим серцем і це надзвичайно цінно для нас.

Геннадій Надоленко, директор Дипломатичної академії України

Меню