Навчальний модуль “Зовнішня політика України та особливості співпраці з міжнародними партнерами” на базі Херсонської обласної державної адміністрації

19-20 листопада команда Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС у складі директора ДАУ, Посла Сергія Корсунського, заступника директора ДАУ Євгенії Габер та провідного фахівця Регіонального відділення ДАУ в Одесі Дарії Асташенкової провела дводенний навчальний модуль “Зовнішня політика України та особливості співпраці з міжнародними партнерами” на базі Херсонської обласної державної адміністрація.

Учасниками заходу стали державні службовці обласної та районних державних адміністрацій Херсонської області, а також Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим.

Під час навчання були обговорені сучасна геополітична ситуація в світі та регіоні, основи дипломатичної та аналітичної роботи, а також розглянуті конкретні приклади з практики міжнародних відносин. Особливу увагу було приділено питанням організаційно-протокольного забезпечення міжнародних зустрічей та міжкультурній комунікації при веденні переговорів з іноземними партнерами.

В рамках візиту був підписаний Меморандум про взаємодію та співробітництво між Дипломатичною академією України та Херсонською обласною державною адміністрацією.

Меню