Навчання в літньому інституті Центру публічної дипломатії Університету Південної Каліфорнії

Вчіться так, ніби ви постійно відчуваєте нестачу своїх знань,
і так, ніби постійно боїтеся втратити вже здобуті знання.

Конфуцій

Ці слова давньокитайського філософа могли би стати девізом професійної підготовки дипломатів в умовах сучасного, швидкоплинного світу.

Постійна зміна політичних реалій, безпрецедентний розвиток надсучасних технологій, виникнення нових інструментів обробки великих масивів даних, створення віртуальної та доповненої реальності, використання штучного інтелекту та технологій діпфейку робить будь-які знання безнадійно застарілими вже наступного дня після їхнього виникнення. Все це визначає постійне навчання обов’язковою умовою успішної роботи будь-кого, хто прагне відповідати вимогам часу та адекватно реагувати на виклики сьогодення.

Розуміючи це, Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС розробила сучасну стратегію підвищення кваліфікації дипломатів, в основі якої – розвиток практичних навичок роботи та набуття максимально широкого кола знань у тому числі через обмін кращими практиками в сфері підготовки дипломатів з партнерськими інститутами в усьому світі. Ефективна комунікація в кризових ситуаціях, чітке формулювання і донесення стратегічно важливих меседжів в умовах інформаційної війни, використання соціальних мереж задля просування позитивного іміджу країни за кордоном – безсумнівно, серед пріоритетних задач сьогоднішніх дипломатів. Відтак, публічна дипломатія стає невід’ємною частиною навчальних модулів ДАУ для співробітників МЗС, центральних та регіональних органів влади.

Цього року вже вдруге, в рамках співпраці ДАУ з Американськими радами з міжнародної освіти та Посольством США в Україні представники ДАУ та МЗС мали змогу пройти двотижневий курс навчання в літньому інституті Центру публічної дипломатії Університету Південної Каліфорнії, серед випускників якого, зокрема, директор стратегічних комунікацій та речник Ради національної безпеки США, співробітники відповідних підрозділів Державного департаменту США та іноземні дипломати з усіх куточків планети. Висловлюємо вдячність нашим партнерам за підтримку та обіцяємо нові цікаві лекції і тренінги для слухачів ДАУ вже в новому навчальному сезоні.

Photo credit: USC Center on Public Diplomacy

Меню