Нові матеріали з питань державної безпеки в контексті геополітичних трансформацій XXI століття

До уваги користувачів освітньої платформи дистанційного навчання “Академія Онлайн” пропонуємо нові матеріали з питань державної безпеки в контексті геополітичних трансформацій XXI століття.

Це серія відео-подкастів, що має на меті розкриття сучасних викликів державної безпеки за допомогою комплексного підходу та дискусії з професіоналами різних секторів: уряду, наукових кіл, міжнародних організацій та приватного сектору.

Автором курсу і лектором є доктор Сюзанна Лофтус, професорка Європейського центру дослідження проблем безпеки Джорджа С. Маршалла. Погляди, висловлені в цьому подкасті, є її власними і не відображають думки її роботодавця.

Дякуємо нашим партнерам з Центру Маршалла за підготовку та надання матеріалів, та за багаторічну співпрацю. 

Співробітники дипломатичної служби, які ще не мають доступу до Академії Онлайн “можуть звернутися до Центру інформаційних ресурсів ([email protected]) та отримати інструкції щодо подальшої роботи з платформою.

Меню