Новий дистанційний курс «Кібердипломатія та цифрова політика»

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС продовжує впроваджувати дистанційне навчання.

Сьогодні слово “кібер-” набуло широкого вжитку, характеризуючи майже кожен аспект діяльності людини у віртуальному просторі. Сучасна дипломатична служба не є виключенням. В нових реаліях постковідного світу цифровізація міжнародних відносин відбувається надзвичайно жвавими темпами та вимагає від дипломата швидкої адаптації до роботи в онлайн середовищі.

Інформаційно-центричний світ диктує нові формати взаємовідносин між державами, з одного боку стимулюючи багатосторонню кооперацію, а з іншого – провокуючи виникнення нових конфліктів. З огляду на це, пропонуємо вашій увазі новий дистанційний курс «Кібердипломатія та цифрова політика», метою якого є ознайомлення дипломатів та держслужбовців з новітніми тенденціями із застосування інформаційно-комунікаційних технологій у дипломатичній царині та найкращими міжнародними практиками із запровадження цифрової політики. Особлива увага приділяється безпековому виміру взаємодії акторів у глобальній мережі, вивченню існуючих кіберзагроз, міжнародно-правовим аспектам їх врегулювання та способам упередження.

Структура курсу складається з чотирьох тематичних блоків: “Кібердипломатія”, “Цифрова політика”, “Кібербезпека”, “Кібергігієна”.

Курс розроблений для співробітників дипломатичної та державної служби, зокрема, фахівців, які за специфікою свої професійних обов’язків працюють із сучасними інструментами інформаційно-комунікаційних технологій.

Автор дистанційного курсу – провідний фахівець Регіонального відділення Дипломатичної академії України в Одесі, кандидат політичних наук Ольга Русова.

Співробітники дипломатичної служби, які ще не мають доступу до “Академії Онлайн” можуть звернутися до Центру інформаційних ресурсів ([email protected]) та отримати інструкції щодо подальшої роботи з платформою.

Меню