Ольга Русова із редактором “Європейської правди” Юрієм Панченком про “канцлерські перегони”: хто стане наступником Ангели Меркель

Для Німеччини 2021 рік є часом змін ‒ в історію відходить шістнадцятирічна епоха перебування А. Меркель на посту очільниці держави. ФРН поринає у затяжну передвиборчу кампанію, яка стартувала минулими вихідними та розпочалася з обрання нового голови Християнсько-демократичного союзу, який має значні шанси стати наступним канцлером Німеччини.

Кульмінацією політичного сезону будуть вибори до Бундестагу у вересні, яким передуватиме голосування ще у декількох федеральних землях.

Як пандемія COVID-19 вплинула на виборчий процес, хто ж врешті став лідером перегонів на посаду керівника однієї з найвпливовіших політичних сили Німеччини та головне, що це означатиме для України в контексті боротьби з російською агресією, читайте у статті провідного фахівця Регіонального відділення Дипломатичної академії України в м. Одеса, к.політ.н. Ольги Русової та редактора “Європейської правди” Юрія Панченка.

Більше читайте тут: https://www.eurointegration.com.ua/…/2021/01/18/7118634/

Меню