Ольга Русова про перебіг виборчого процесу у Литві, а також про вплив майбутнього коаліційного уряду на українсько-литовські відносини для видання “Європейська Правда”

25 жовтня завершився другий тур волевиявлення у Литві, який визначить остаточний склад нового парламенту. Загальна кількість литовців, що захворіли на COVID-19 поки що не перевищує позначку у 10 тисяч, а рівень смертності є одним з найнижчих у ЄС. Більше занепокоєння викликає падіння економіки та стрімке зростання рівня безробіття у Литві. Тож, міжпартійні дебати точилися переважно навколо двох ключових тем – боротьби з розповсюдженням вірусу та подолання наслідків пандемії для національної економіки.

Більш детально про перебіг виборчого процесу та його особливостей в умовах пандемії, аналіз позицій ключових політичних сил, а також потенційного впливу майбутнього коаліційного уряду на українсько-литовські відносини, – у статті провідного фахівця Регіонального відділення Дипломатичної академії України імені Генадія Удовенка при МЗС в м. Одеса Ольги Русової для видання “Європейська Правда”.

https://www.eurointegration.com.ua/articles/2020/10/27/7115766/

Меню