Онлайн-лекції Заступника директора ДАУ Євгенії Габер та провідного фахівця Регіонального відділення ДАУ в Одесі Дарії Асташенкової

У рамках Меморандуму про співробітництво між Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС та  Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись онлайн-лекції Заступника директора ДАУ Євгенії Габер та провідного фахівця Регіонального відділення ДАУ в Одесі Дарії Асташенкової.

У рамках курсу «Ефективне управління персоналом в органах публічної влади: суть, методи, функції» для публічних службовців категорії «Б» з Вінницької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей викладачі ДАУ презентували тему протокол державної служби та поділилися власним досвідом протокольної роботи.

Лектори разом із учасниками обговорили питання організації та протокольного супроводу візитів та міжнародних переговорів, а також національні та культурні особливості співпраці з міжнародними партнерами.

Дякуємо за чудову організацію нашим партнерам з ОРІДУ НАДУ при Президентові України та сподіваємось на продовження співпраці у майбутньому.

Меню