Онлайн-семінар «Дипломатія доби глобалізації: нові виклики та завдання»

23 грудня заступниця директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Євгенія Габер взяла участь в онлайн-семінарі «Дипломатія доби глобалізації: нові виклики та завдання». Досвідчені дипломати і науковці говорили про історію, сучасність і майбутнє дипломатичної служби.

Євгенія Габер у своєму виступі особливу увагу звернула на питання цифрової політики, дипломатії та ефективному використанню новітніх інструментів роботи у повсякденній праці дипломатів. 

«Світ не стоїть на місці − і будь-які зміни вимагають постійного оновлення знань і вдосконалення навичок. Вільне володіння іноземними мовами і філігранна точність у формулюванні офіційних заяв українського МЗС, особливості дипломатичного перекладу і ведення переговорів онлайн і офлайн, дипломатія публічна − для тих, хто має бути «в кадрі», і не менш важлива, непублічна її складова − для розуміння того, що має залишитися «поза кадром». 

Швидкий розвиток штучного інтелекту, новітні інформаційно-комунікаційні технології, діджиталізація всіх сфер життя і цифрова політика, дипломатія наукова і медична − всі ці напрями вимагають постійної уваги і постійного професійного розвитку. Не менш важливим є і розвиток особистісний. Стійкість до нових викликів − і швидка адаптація до нових умов, принциповість у відстоюванні національних інтересів − і гнучкість у прийнятті рішень, збереження інституційної пам’яті − і креативність у кризовому менеджменті чи пошуках інноваційних форматів співпраці…

Тому в основу роботи оновленої Дипломатичної академії було покладено принцип пожиттєвого навчання. Наша мета сьогодні − не просто зберегти традиції української дипломатії, а посилити їх завдяки кращому міжнародному досвіду та ефективному використанню новітніх інструментів «м’якого» впливу».


Захід був організований Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького та присвячений Дню працівників дипломатичної служби.

Меню