Онлайн-семінар з питань зовнішньої політики та безпеки у співробітництві з Європейським центром з питань безпеки Дж. Маршалла

16 листопада в Центрі професійної підготовки розпочався тижневий онлайн-семінар з питань зовнішньої політики та безпеки, організований Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС у співробітництві з Європейським центром з питань безпеки Дж.Маршалла (George C. Marshall European Center for Security Studies).

Відкрили роботу семінару заступниця директора Дипломатичної академії Євгенія Габер та керівниця Департаменту стратегічних ініціатив Центру Дж. Маршалла Валбона Зенелі, які наголосили на важливості продовження міжінституційної співпраці та обміну кращими практиками у протидії сучасним викликам безпеки, незважаючи на карантинні обмеження.

Цього року семінар присвячений проблемам глобальної та регіональної безпеки в умовах світової пандемії коронавірусу. Протягом тижня  дипломати обговорюватимуть з провідними європейськими та американськими експертами актуальні питання зовнішньої політики США, Китаю, Росії та ЄС, новітні виклики безпеки в Європі та світі, питання кібербезпеки, морської безпеки, шляхи подолання глобальної кризи у сфері охорони здоров’я, а також роль стратегічних комунікацій у боротьбі з гібридними загрозами та дезінформацією.

У навчанні беруть участь посадові особи Міністерства закордонних справ України, закордонних дипмісій та силових структур.

Дякуємо нашим партнерам з Центру Маршалла за багаторічну співпрацю та бажаємо учасникам цікавих лекцій і плідних дискусій.

Меню