Підсумки тижневого онлайн-семінару з питань зовнішньої політики та безпеки

Сьогодні в Центрі професійної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС завершився тижневий онлайн-семінар з питань зовнішньої політики та безпеки, організований Дипломатичною академією України у співробітництві з Європейським центром з питань безпеки Дж. Маршалла.

Протягом тижня учасники розглянули основи зовнішньої політики США та Німеччини, сучасні зміни в міжнародній системі, російську політику безпеки, зростання ролі Китаю та потенційні наслідки для європейської безпеки, юридичні тонкощі подолання наслідків пандемії коронавірусу, стратегічне мислення та комунікації як основа якісної національної безпеки. Значний акцент був зроблений на аналізі морської безпеки та викликів інформаційної війни.

Навчання проводили провідні європейські та американські експерти Dr. Valbona Zeneli, Dr. Ralf Roloff, Dr. Matthew Rhodes, Dr. Pal Dunay, Dr. Suzanne Loftus, Dr. Graeme Herd, Dr. Sebastian von Münchow, Professor Joseph Vann, Professor James Wither, Professor John (Eric) Ager.

Дякуємо усім слухачам за активну участь у навчанні, а також команді George C. Marshall European Center for Security Studies за співпрацю і цікаві дискусії.

Меню