Онлайн-тренінг “Міжнародні переговори”

Дипломати та державні службовці посилюють свої вміння з ведення міжнародних переговорів. 27-29 червня у ДАУ пройшов практичний онлайн-тренінг “Міжнародні переговори”. Спікером тренінгу став Роберт Вайбель (Robert Weibel) – виконавчий директор та засновник Центру практичних переговорів та прикладної дипломатії (CENAD). 

Теми курсу:

  • Потенціал, концепції, компоненти та динаміка переговорів.
  • Внутрішня підготовка делегації (розподіл ролей, стратегії, тактики, координація, управління інформацією).
  • Врахування під час переговорів інтересів зацікавлених сторін, засоби зміцнення довіри. 
  • Якісна комунікація проти виграшних аргументів та “успішних” результатів. 
  • Обмеження, важелі, альтернативи та параметри влади, ін.


Інтерактивний курс, розроблений Робертом Вайбелєм, дав учасникам можливість пропрацювати у симуляційних вправах:

  • методи ведення двосторонніх і багатосторонніх переговорів,   
  • стратегії і тактики дистанційних та очних перемовин,
  • особливості ведення формальних і неформальних зустрічей, 
  • ефективні методи вирішення складних питань і керування конфліктами.

У курсі взяли участь представники ВР України, Офісу Генерального прокурора і МЗС України. 

Цитати від спікера:

“Переговори – це фактично зустріч, яка має мету, фокус, а також повинна визначити деякі процедури для методологій. Також у підсумку має бути зрозуміло  результат, якого ми прагнемо.”

Оригінальна цитата: “Negotiation is actually the meeting that has the purpose. It has a focus, and also it will have to define some procedures for methodologies. And also be clear in terms of the output, what kind of result are we looking for?”.

 “У переговорах потрібно вдаватися до різного ступеня деталізації, а не лише до узагальнень. Диявол завжди криється в деталях”. 

Оригінальна цитата: “Negotiation has to go into different degrees of detail, not just generalities. The devil is always in the detail”.

“Ключем до переговорів має бути визначення відмінностей та повага до них. Ми не клони, не матриця. У нас є ті відмінності, які потрібно визначити, зрозуміти та фактично знайти. Рішення, яке у вашій роботі ідеально підходило б для мене, має спрацювати і на них. Але часто це буває справжнім дивом.”. 

Оригінальна цитата: “The key to negotiation is to identify and respect difference. We’re not clones, not matrix. That would be totally insane. So we have those differences that need to be identified, understood and actually find solution that ideally work for your work for me, it worked for them. But that is very often literally a miracle”.

Меню