Онлайн-тренінг з міжнародних переговорів від професора Роберта Вейбела

6-8 лютого 2023 року в Дипломатичній академії України відбувся онлайн-тренінг з міжнародних переговорів для посадових осіб дипломатичної служби від професора Роберта Вейбела, генерального директора Центру експериментальних переговорів і прикладної дипломатії (CENAD).
Під час триденного тренінгу було розглянуто:

  • теорії переговорів, ключові закони та стратегії ведення перемовин, аспекти переговорного процесу, а також переговорні тактики;
  • чек-ліст для ефективної підготовки до різного типу переговорів; заходи зі зміцнення довіри між сторонами переговорного процесу;
  • методи підготовки до багатосторонніх перемовин тощо.

Слухачі мали нагоду закріпили теоретичні знання в практичній площині, взявши участь у симуляції переговорного процесу з запропонованого кейсу.

Переговори – це не ракетобудування, але вам потрібно збирати, порівнювати, планувати, взаємодіяти на 360°, спілкуватися, фізично переміщуватися та керувати невизначеністю.

У наші дні слово «переговори» використовується мало не як синонім слова «зустріч». Звісно, вам потрібна зустріч для переговорів. Та не всі зустрічі є однозначно переговорами.

Довідково: Тренер та автор курсу — Роберт Вейбел (Robert Weibel) – генеральний директор Центру експериментальних переговорів і прикладної дипломатії (CENAD), Брюссель. Консультант 120+ урядів і міжнародних (ООН, ЄС, НАТО, МКЧХ, MSF, COE) та громадських організацій, а також великих промислових компаній. Професор Женевського інституту міжнародних відносин та розвитку. Викладав в університетах Женеви, Берна та у Віденській дипломатичній академії.

Меню