Перший в історії онлайн-тур до Чорнобиля, організований Дипломатичною академією та GAMMA Travel

26 квітня 2021 р. Україна вшановує 35-ту річницю Чорнобильської аварії, яка забрала життя багатьох українців та завдала шкоди здоров’ю тисяч невинних людей.

На згадку про цю трагічну подію, 24 квітня 2021 року, Дипломатична академія України спільно з українською туристичною компанією GAMMA Travel організувала перший в історії онлайн-тур до Чорнобиля, англійською мовою. Під час екскурсії ми показали, як постапокаліптичний світ виглядає після 35 років з часу катастрофи, і як швидко природа бере гору над творінням людини.

Упродовж 90 хвилин учасники з усього світу у прямому ефірі побували у знакових місцях Чорнобильської зони: головній площі міста Чорнобиля / меморіалу «Зірка Полин»; промисловий майданчик Чорнобильської атомної електростанції з новим безпечним конфайнментом (НБК) «Арка»; радянська загоризонтна радіолокаційна станція «Дуга» та з міста-привиду Прип’ять. 

Чотири професійні екскурсоводи з чотирьох різних місць повернули глядачів до радянських часів, яких вже немає. Вони також показали людям з усього світу, як найстрашніша технологічна катастрофа XX століття вплинула на Україну та світ.

Дипломатична академія України вдячна нашому партнеру GAMMA TRAVEL, екскурсоводам, операторам та модераторам за їх цінний внесок! Особлива подяка всім учасникам, які сьогодні приєднались до нас. 

Якщо ви не змогли долучитися  до нас під час прямого ефіру, ви можете переглянути це онлайн тут: 

Меню