Підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Дипломатичною академією та Луганською обласною державною адміністрацією

Сьогодні відбулася зустріч директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського та голови Луганської обласної державної адміністрації Віталія Комарницького.

Під час зустрічі підписано двосторонній Меморандум про взаєморозуміння між інституціями задля активізації професійної взаємодії та практичного співробітництва в сферах, що становлять взаємний інтерес.

Триває навчальний модуль “Зовнішня політика України та особливості співпраці з міжнародними партнерами” у Сєвєродонецьку.

Заступник директора ДАУ Євгенія Гебер поділилась досвідом ведення переговорів з іноземними партнерами, продемонструвала на конкретних прикладах на які національні, культурні та релігійні особливості потрібно звертати увагу при організації візитів, а також пояснила учасникам тренінгу роль, місце та значення перекладача у переговорному процесі.

Провідний фахівець Регіонального відділення ДАУ в Одесі Дарія Асташенкова висвітлила слухачам навчального модулю особливості протокольного супроводу делегацій, обговорила найпоширеніші типи візитів та основні питання, які виникають у процесі їх організації, а також поділилася практичним досвідом роботи зі ЗМІ та розказала про основні вимоги до ділового дрес-коду державного службовця.

Меню