Підписання угоди про впровадження спільного довгострокового проєкту “Європейський шлях України”

Естонія, Швеція та Україна започаткували спільний проєкт з підвищення рівня професійної компетентності українських дипломатів і державних службовців з питань вступу до ЄС. 

9 червня 2023 року у Стокгольмі Дипломатична академія України (DAU), Шведський інститут (SI), Естонський центр міжнародного розвитку (ESTDEV), Естонська школа дипломатії (ESD) та Стокгольмська школа Economics in Riga (SSE Riga) підписали угоду про впровадження спільного довгострокового проєкту “Європейський шлях України”.

Цей проєкт спрямовано на розбудову освітньої спроможності Дипломатичної академії України системно навчати українських дипломатів та державних службовців з питань вступу до ЄС.

У рамках проєкту учасники професійного навчання розглядатимуть процес прийняття рішень і напрями галузевих політик ЄС, аспекти та процедуру ведення переговорів щодо вступу до ЄС, розвиток транскордонного співробітництва, цифровізації державних послуг та протидії кіберзагрозам. 

Геннадій Надоленко, директор Дипломатичної академії України:

Україна готується до переговорів щодо членства у Європейському Союзі, і від так потребує професіоналів, які розуміються на особливостях і процедурах ведення переговорів з ЄС, для формування ефективних переговорних команд. Започаткований проєкт має сприяти розвиткові необхідної компетентності та спроможності забезпечити реалізацію пріоритетного завдання зовнішньої політики України.

Меню