Підписано Меморандум про взаєморозуміння з Київським національним торговельно-економічним університетом

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС продовжує розширювати коло партнерів. Сьогодні директор Дипломатичної академії України, Надзвичайний і Повноважний посол Сергій Корсунський та Ректор Київського національного торговельно-економічного університету Анатолій Мазаракі підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва між інституціями.

Між двома закладами є значний потенціал для співпраці в першу чергу в розрізі економічного аспекту дипломатичної підготовки фахівців. Обговорили можливості проведення спільних навчань у форматі семінарів, лекцій, зустрічей з експертами, професорами та науковцями.

У церемонії підписання участь взяли представники Дипломатичної академії України Станіслав Прошко, Перший заступник директора, Олександр Кириченко, керівник Центру професійної підготовки, а також представники Київського Національного Торговельно-Економічного Університету, Надзвичайний і Повноважний посол Сергій Осика, декан факультету міжнародної торгівлі і права Юлія Гончарова, та доктор економічних наук Ганна Дугінець.

Меню