Підписано угоду про співробітництво з Європейською організацією публічного права

31 серпня з робочим візитом Дипломатичну академію України відвідала делегація Європейської організації публічного права EPLO на чолі з відомим вченим, юристом та дипломатом Спиридоном Флогаітісом.

Під час зустрічі сторони обговорили важливість міжнародного та публічного права для відстоювання територіальної цілісності України, а також руху України до членства в Європейському Союзі.

Директор EPLO Спиридон Флогаітіс зазначив, що він особисто та очолювана ним установа готові сприяти якісній підготовці українських дипломатів з питань європейського публічного права. Він також запевнив нас, що стоятиме разом з Академією, Міністерством закордонних справ, Урядом і народом України до кінця.

За результатами зустрічі була підписана Угода про співробітництво, яка заклала основу двосторонній співпраці у сфері професійної підготовки дипломатів та державних службовців за напрямком європейське публічне право та урядування.

Угоду підписали Геннадій Надоленко, директор Дипломатичної академії України та Спиридон Флогаітіс, директор Європейської організації публічного права.

Участь у зустрічі взяли Еммануіл Андрулакіс, тимчасово повірений у справах Греції в Україні, Сервуло Коррейя та Янніс Дроссос, члени Європейської групи публічного права, Юрій Волошин, декан факультету міжнародних відносин НАУ, а також Сергій Худіяш та Олександр Кириченко, заступники директора ДАУ.

Довідково:

Європейська організація публічного права (EPLO) – це авторитетна міжнародна організація метою, якої є створення та розповсюдження знань у галузі публічного права та управління, що включає, зокрема, національне, порівняльне та європейське публічне право, права людини, екологічне право, міжнародне право тощо. EPLO має статус спостерігача у Міжнародній організації праці (МОП), Всесвітній організації інтелектуальної власності (ВОІВ) та Міжнародній організації з міграції (МОМ), являється спостерігачем з правом голосу в Генеральній Асамблеї ООН.

Меню