Підсумковий круглий стіл у рамках проекту «Концепція зовнішньої політики України»

11 грудня у Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбувся підсумковий Круглий стіл у рамках проекту «Концепція зовнішньої політики України», яку реалізовує Центр міжнародних досліджень Дипломатичної академії спільно з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта та UA: Ukraine Analytica.

Захід відкрили вітальним словом директор Дипломатичної академії, посол Сергій Корсунський та директор Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі Марсель Рьотіг. Підсумки річної роботи над проектом підвели члени редакційної колегії заступниця директора ДАУ Євгенія Габер, керівник Центру міжнародних досліджень ДАУ Андрій Веселовський та головна редакторка журналу UA: Ukraine Analytica Ганна Шелест.

У ході заходу експерти та автори розділів Концепції обговорили результати першого етапу проекту. Вони висловили своє бачення щодо документу, та обговорили пропозиції щодо шляхів його доопрацювання на наступному етапі. В заході взяли участь представники політологічних центрів, провідних університетів та Міністерства закордонних справ України.

Меню