Початок проєкту “Європейський шлях України” у ДАУ

У Дипломатичній академії розпочався вступний семінар проєкту “Європейський шлях України”, основна мета якого – системне навчання українських дипломатів та державних службовців у сфері європейської інтеграції. Проєкт відкрили директор ДАУ Геннадій Надоленко і директор Естонської школи дипломатії Екке Номм.

Спікерами першого дня стали генеральний директор Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Олександр Ільков і начальник відділу аналітичного забезпечення та взаємодії з експертним середовищем МЗС України Валерій Кравченко.

Екке Номм, директор Eesti Diplomaatide Kool/ Estonian School of Diplomacy:

Ми всі розуміємо, що Європейський Союз – це не тільки питання економіки. Коли Естонія приєдналась до ЄС, це також було проблемою безпеки. В Україні сьогодні проблема безпеки теж стоїть дуже гостро. Ми розробили цей курс, щоб дати вам ідеї та, можливо, стати підтримкою у тому процесі, що вам доведеться пройти. В Естонії, у Швеції ваша країна має велику політичну підтримку, але це не означає, що вам не потрібно робити домашнє завдання. Треба дуже багато працювати.

Захід організовано ДАУ спільно з Естонською школою дипломатії та Svenska institutet в рамках проєкту #TrilateralDiplomaticInitiative.

Меню