Практичний семінар з питань захисту прав та інтересів моряків-громадян України за кордоном

У рамках спеціалізованого курсу професійного навчання працівників консульської служби, які направляються до ЗДУ, відбувся практичний семінар з питань захисту прав та інтересів моряків-громадян України за кордоном.

Різноманітні аспекти захисту прав та допомоги українським морякам, які потрапили в кризові ситуації за кордоном, дії та функції консулів в подібних випадках були темами виступів інспектора Міжнародної федерації транспортних робітників International Transport Workers’ Federation Наталії Єфріменко, фахівця з морського права Міжнародної федерації транспортних робітників Ольги Лосинської, радника голови Профспілки робітників морського транспорту України Сергія Казанцева та начальника відділу кризового менеджменту МЗС України Максима Коваленка.

Під час навчання були розглянуті чисельні реальні кризові кейси з українськими моряками та надані практичні поради щодо дій консулів в таких ситуаціях.

Відкривав практичний семінар заступник директора Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич, який окреслив завдання та напрями консульського захисту прав моряків-громадян України за кордоном.

Меню