Презентація книги «Подружжя дипломата: роль, функції, поради. Путівник до закордонного відрядження» Ольги Юрчук

Сьогодні у ДАУ відбулася презентація книги «Подружжя дипломата: роль, функції, поради. Путівник до закордонного відрядження» від Ольги Юрчук, під час якої учасники стажування для роботи в ЗДУ обговорили роль дружин / чоловіків у закордонному відрядженні.

« Члени родин дипломатичних працівників, відряджених на роботу до закордонних установ, зазвичай беруть участь у публічних дипломатичних, культурних, мистецьких заходах. Саме неформальне спілкування з дипломатичними представниками інших країн, членами їх сімей та громадянами країни перебування має своїм позитивним наслідком атмосферу довіри між людьми і, відповідно, більш позитивне ставлення до держав, які вони представляють.

Діалог мовою культури з її безмежними можливостями у царині міжнародних відносин, – явище та засіб, чий вплив часто вагоміший, ніж будь-які політичні рішення, економічні переваги чи навіть військові потенціали. І така картина є загальною для всіх країн світу. Дипломатична практика доводить це повсякчас. Цим треба якнайактивніше користуватися »,

– пише пані Юрчук у своїй книзі.

Електронна версія видання доступна для дипломатів та державних службовців на платформі «Академія Онлайн», друкована – у бібліотеці Дипломатичної академії.

Меню