Презентація та публічне обговорення дослідження Chatham House в Україні

6 березня в стінах Дипломатичної академії Україні імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулась презентація дослідження, проведеного Королівським інститутом міжнародних відносин Chatham House (Лондон) на тему «Чи працюють антикорупційні реформи в Україні?». В рамках круглого столу міжнародні експерти та запрошені гості дали оцінку перебігу реформ, спрямованих на подолання корупції.

На початку заходу з вітальним словом виступили Директор Дипломатичної академії Сергій Корсунський та Голова Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні Ека Ткешелашвілі.

Під час першої сесії автори дослідження Джон Лаф (асоційований аналітик програми «Росія та Євразія» при Chatham House) та Володимир Дубровський (старший економіст Центру соціально-економічних досліджень, CASE Україна) говорили про характер корупції в державі та оптимальні шляхи її викорінення.

Друга частина презентації розпочалась з перегляду фільму, присвяченого діяльності Харківського антикорупційного центру та аналізу феномену корупції з точки зору українських громадян. Подальша дискусія відбувалась за участі Михайла Жернакова (Голови фундації DeJure), Ксенії Ляпіної (Голови Державної регуляторної служби України), Олексія Гончарука (Голови Офісу ефективного регулювання) та модератора Наталії Соколенко (журналістки Громадського радіо).

Подія висвітлювалась незалежними українськими та закордонними ЗМІ, що підтверджує соціальну важливість та актуальність тематики заходу.

Меню