Вітальне слово Директора

Шановні колеги!

Радий вітати вас на сторінці Дипломатичної академії України, де ви можете ознайомитися з перебігом подій нашого освітнього, наукового та міжнародного життя.

Дипломатична академія України – це професійний освітній хаб для поглиблення знань, удосконалення навичок та розвитку компетентностей у сфері міжнародних відносин, зовнішньої політики та дипломатії. Основна мета нашої діяльності – створення умов для постійного професійного навчання та іншомовної підготовки працівників дипломатичної служби.

Щорічно для працівників МЗС України та закордонних дипломатичних установ ми проводимо до 50 навчальних заходів з різних аспектів зовнішньополітичної діяльності та забезпечуємо їх мовну підготовку за 8 іноземними мовами.

Ми також надаємо можливість державним службовцям центральних та місцевих органів влади підвищити свою професійну кваліфікації у сфері зовнішніх зносин.

Дипломатична академія України – це ще й майданчик для експертного обговорення актуальних проблем міжнародних відносин та зовнішньої політики.

Запрошуємо всіх, хто причетний до зовнішньої політики України або хоче стати фахівцем у цій сфері, долучатися до діяльності Дипломатичної академії України.

                                                                                                                                       Геннадій Надоленко

Меню