Продовжуємо навчання африканських дипломатів

18 квітня у Дипломатичній академії розпочався другий чотириденний навчальний онлайн-курс для дипломатів із країн Африки. Програма курсу “Безпека та дипломатія у воєнний час”.

Український досвід” зосереджена на висвітленні таких питань:

  • Африканська політика України.
  • Російська агресія проти України та виклики глобальній і європейській безпеці.
  • Міжнародне право і російська агресія.
  • Продовольча безпека. Ініціатива “Graine from Ukraine”.
  • Культурна та публічна дипломатія.
  • Антикризові комунікації.

Навчання відкрив директор ДАУ, посол Геннадій Надоленко, який розповів про роботу Академії під час війни та особливості навчальної програми для іноземних дипломатів, яку було розроблено Академією та Міністерством закордонних справ України.

Максим Субх, спеціальний представник України з питань Близького Сходу та Африки, розповів учасникам курсу про політику України щодо країн Африки, її цілі, завдання та напрямки.

Ганна Шелест, директорка безпекових програм Рада зовнішньої політики “Українська призма” детально розповіла про виклики і загрози російської агресії проти України для глобальної та європейської безпеки.

Участь у навчанні беруть дипломати з Ботсвани, Гамбії, Гвінеї, Замбії, Ліберії, Маврикій, Мадагаскар, Мозамбік, Південно Африканської Республіки, Танзанії та Уганди.

Підготовка африканських дипломатичних кадрів відбувається в рамках виконання домовленостей, досягнутих під час першого в історії турне міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби країнами Африки у жовтні 2022 року.

Меню