Професійне навчання з освітньою платформою “Академія Онлайн”

Сучасний світ готує нові виклики, тому все більш актуальним стає навик вміти швидко пристосовуватися до змін і бути гнучким. Для сфери освіти це питання особливо актуальне. І ситуація, що склалася з введенням карантину, теж вплинула і трансформувала роботу в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС.

Професійне навчання – основний вектор нашої діяльності, як і більша частина процесів перейшла в онлайн, а саме в освітню інтернет-платформу “Академія Онлайн”, яка започаткована та успішно працює з 2019 року. На сьогодні, «Академія Онлайн» – це лекції, презентації, тематичні курси, текстові матеріали, е-бібліотека, які зібрані із урахуванням специфіки роботи дипломатичної служби. Авторами матеріалів, що містить, платформа дистанційного навчання є фахівці та викладачі Дипломатичної академії України, а також фахівці партнерських організацій.

За час карантину наша аудиторія зросла в 5 разів і становить майже 700 зареєстрованих користувачів. У цей період ми провели два технічних оновлення платформи. Також, «Академія онлайн» поповнилася:  новим курсом «Службовий етикет 2.0», лекцією «Етикет спілкування під час пандемії. Практичні рекомендації» та презентацією «DeepFakes: pro & contra of democratic order».


До вашої уваги платформа пропонує нові надходження е-бібліотеки:
– “Європейська інтеграція в контексті світових глобалізаційних процесів. Матеріали VIІІ щорічної науково-практичної конференції 19 грудня 2019 року”;
– новий випуск науково-аналітичного журналу “UA: Ukraine Analytica”, який присвячено тематиці регіону Чорного моря;
– навчальний посібник «Міжнародні візити та переговори: організація і протокольний супровід», «Сучасні проблеми безпеки закордонних дипломатичних установ України»;
– практичний довідник «Дипломатичний етикет для подружжя»;
– матеріали, що присвячені перспективам співпраці Китайської Народної Республіки та України.

Освітня платформа «Академія онлайн» постійно поповнюється новими надходженнями, про що Дипломатична академія України інформує своїх підписників через офіційні сторінки у соціальних мережах.

Меню