Форум “Європейські цінності та культурна дипломатія: молодіжні зустрічі Україна-Молдова”

23 жовтня 2020 року завідувачка Центру інформаційних ресурсів Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, викладачка етикету та протоколу Ольга Наконечна взяла участь у форум “Європейські цінності та культурна дипломатія: молодіжні зустрічі Україна-Молдова”.

Під час свого виступу О. Наконечна розповіла учасникам проекту про протокол і етикет державних символів, а також наголосила на важливості дотримання національних традицій.

Організаторами проекту виступили Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин у партнерстві з Представництвом Фонду Ганса Зайделя в Україні, Державним підприємством “Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв” за підтримки Міністерства закордонних справ України міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Серед учасників проекту – представники Міністерства закордонних справ України та Молдови, європейської інтеграції Молдови, експерти з дипломатичних відносин та культурної дипломатії, студенти і викладачі факультетів міжнародних відносин і політичних наук університетів Молдови та України, представники міжнародних організацій та дипломатичних установ.

Меню