Радник з правових питань Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні Маріана Чакон Лозано провела практичний семінар з міжнародного гуманітарного права

Сьогодні в Центрі професійної підготовки, в межах спеціалізованого курсу професійного навчання консулів, які готуються до роботи за кордоном, відбувся практичний семінар з міжнародного гуманітарного права, який провела радник з правових питань Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні Маріана Чакон Лозано.

Під час навчання розглядалися засади міжнародного гуманітарного права, сутність міжнародних злочинів та механізми покарання за їх скоєння. Пані Маріана також детально розповіла про особливості роботи МКЧХ в східних регіонах України.

Цей практичний семінар є результатом підписаного Дипломатичною академією України та МКЧХ в Україні Меморандуму про співпрацю в галузі професійного навчання працівників дипломатичної служби. Після завершення занять відбулася робоча зустріч пані Маріана Чакон Лозано з першим заступник директора ДАУ Станіславом Прошком, під час якої обговорювалися плани двосторонньої співпраці на 2020 рік.

Меню