Робоча поїздка директора Дипломатичної академії України Сергія Корсунського до Баку

У рамках робочої поїздки до м.Баку Надзвичайний та Повноважний посол України, директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський взяв участь у 7th Global Baku Forum.

На форум було запрошено близько 450 гостей з більш ніж 70 країн світу, в тому числі діючі та колишні глави держав і урядів, відомі державні діячі, політики і громадські діячі. Тема форуму – “Нова зовнішня політика”.

Під час перебування у столиці Азербайджану С. Корсунський зустрівся з начальником Управління Східної Європи та Центральної Азії МЗС АР У.Бахшалієвим. Під час зустрічі було обговорено політичну та безпекову ситуацію у регіоні.

Також, директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС зустрівся із заступником віце-президента “Socar” В. Більярбековим та відвідав університет «Азербайджанська дипломатична академія», де з ректором Посолом Хафіз Пашаєвим та Першим проректором Фарізом Ісмаїлзаде обговорили майбутні напрямки співпраці у підготовці кваліфікованого кадрового ресурсу дипломатичної служби. Сергій Корсунський виступив перед слухачам «Азербайджанської дипломатичної академії” з лекцією «Геополітика постліберального світу: український погляд».

Дякуємо за сприяння в організації робочої поїздки Посольству України в Азербайджанській Республіці.

Меню