Робоча зустріч Євгенії Габер з командою Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України

24 грудня 2020 року відбулась робоча зустріч заступниці директора Євгенії Габер з помічником начальника Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України з питань міжнародного співробітництва та прикордонно-представницької роботи, полковником Сергієм Лаврентьєвим та старшим офіцером ПРУ ДПСУ Іриною Онуфрієвою. Сторони обговорили можливі напрямки співробітництва на наступний рік.

«Захист національних інтересів України – це не тільки про дипломатію, але і про захист державних кордонів. Дипломатична академія України рада долучитися до професійної підготовки військовослужбовців Державної прикордонної служби України у сфері зовнішніх зносин. Дякуємо нашим партнерам з Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України за плідну співпрацю та бажаємо сил і витримки в новому році», ‒ підсумувала Євгенія Габер.

Державна прикордонна служба України є невід’ємною складовою зовнішньополітичної діяльності України. Саме прикордонники забезпечують безпечне функціонування дипломатичних місій України за кордоном та першими зустрічають іноземні делегації та громадян інших країн в Україні.

Меню