Робоча зустріч з представниками Посольства США в Україні та Американських рад з міжнародної освіти в Україні

21 лютого відбулася робоча зустріч керівництва ДАУ, представників Посольства США в Україні та Американських рад з міжнародної освіти в Україні.

Під час зустрічі було обговорено стан та перспективи співробітництва у сфері публічної дипломатії. Директор ДАУ Геннадій Надоленко розповів про роботу академії під час війни, а також про ті навчальні заходи, які були організовані та проведені спільно з Американськими радами з міжнародної освіти за час довгострокової співпраці та за підтримки Посольства США в Україні.

Сторони були однакової думки щодо важливості та необхідності продовження співробітництва у сфері професійної підготовки дипломатів та державних службовців з питань публічної дипломатії, стратегічних комунікацій, культурної дипломатії, усного та писемного мовлення іноземною мовою тощо.

Участь у робочій зустрічі взяли директор ДАУ Геннадій Надоленко та його заступник Олександр Кириченко, директор Американських Рад в Україні Ярема Бачинський та представники Посольства США в Україні з питань освіти та культури Джеффрі Анісман та Глен Девіс.

«Ми працюємо над тим, щоб ДАУ не тільки продовжила посилювати свій інституційний потенціал, але й ділилася досвідом, який здобула Україна під час війни, за кордонном», – підсумував Геннадій Надоленко.

Меню