Робочий візит делегації Естонської школи дипломатії на чолі з директором паном Екке Ноомом

Естонська школа дипломатії – надійний партнер Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка вже майже 20 років. За останні 5 років Академія у партнерстві з Естонською школою дипломатії провели 25 навчальних заходів, у яких взяли участь понад 400 дипломатів та державних службовців.

18-19 жовтня відбувся робочий візит делегації Естонської школи дипломатії на чолі з директором паном Екке Ноомом. Сторони узгодили шляхи реалізації заходів у рамках масштабного тристороннього проєкту по навчанню державних службовців, українських та іноземних дипломатів у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції.

Разом з Естонською школою дипломатії ми даємо старт новому проєкту, який вперше в історії Дипломатичної академії України буде орієнтований на професійне навчання дипломатів не тільки України, а і країн-членів Східного партнерства та Чорноморського регіону.

Геннадій Надоленко

Проєкт є продовженням багаторічної співпраці Естонської школи дипломатії з Дипломатичною академією України. Головною його особливістю є те, що він включатиме підвищення професійної компетентності не тільки українських дипломатів, але й державних службовців з регіонів України, які поглиблять свої знання про європейську та євроатлантичну інтеграцію, розвиток транскордонного співробітництва, діджиталізації держуправління, інформаційної безпеки та протидії кіберзагрозам в умовах гібридної війни.

Екке Ноом

Офіційний старт проєкту планується на 30 листопада поточного року.

Меню