Розпочався тритижневий спеціалізований курс професійного навчання посадових осіб дипломатичної служби

2 березня у Центрі професійної підготовки Академії розпочався тритижневий спеціалізований курс професійного навчання посадових осіб дипломатичної служби в рамках підготовки до ротації.

Програма курсу передбачає розгляд актуальних питань зовнішньої та внутрішньої політики України, загроз і викликів національній безпеці та механізмів відновлення суверенітету та територіальної цілісності країни.

Особлива увага буде приділена удосконаленню навичок практичної роботи в закордонних дипломатичних установах.

Спеціальною подією першого дня заходу став виступ члена Європейського парламенту, міністра закордонних справ Естонії у 2015-2016 роках, посла Марини Кальюранд (Marina Kaljurand), яка поділилася з учасниками своїм баченням сучасних дипломатичних трендів, новими завданнями та викликами, що постали перед світом у зв’язку з COVID-19, та можливостями цифрової дипломатії у новій реальності.

Виступ пані Кальюранд було організовано за сприяння Eesti Diplomaatide Kool/ Estonian School of Diplomacy, яка впродовж багатьох років є надійним і постійним партнером Дипломатичної академії у сфері професійного навчання дипломатів.

Меню