Семінар організований керівником експертної платформи Seminars Simulations Consulting Europe та виконавчим директором Інституту Придунайського Регіону та Центральної Європи (Австрія)

18 та 19 квітня в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС пройшов практичний семінар для співробітників МЗС та інших держслужбовців, організований керівником експертної платформи Seminars Simulations Consulting Europe та виконавчим директором Інституту Придунайського Регіону та Центральної Європи (Австрія) Себастьяном Шефером.

Слухачі Дипломатичної академії України мали змогу детально ознайомитися з одним із різновидів моделювання, а саме методом симуляції та його використанням в галузі міжнародних відносин і дипломатії. Тема симуляційної гри була обрана з метою наочної демонстрації механізму прийняття рішень всередині європейських інституцій.

Таким чином, відтворення реальної ситуації із заданими умовами, дозволило учасникам тренінгу не тільки застосовувати професійні знання з обраної тематики на практиці, а й набути нових комунікативних навичок, важливих для аргументації власної позиції під час переговорного процесу, знаходження компромісу та ефективної взаємодії в команді.

Тренінг завершився експертним аналізом результатів гри-симуляції та оцінкою проведеної роботи самими учасниками.

Від імені Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС висловлюємо щиру подяку партнерській організації SSC Europe в особі Себастьяна Шефера (Sebastian Schäffer) за проведення дводенного семінару та сподіваємось на продовження плідної співпраці у майбутньому.

Меню