Семінар “Синергія громадських та урядових інституцій щодо інформування суспільства з питань євроатлантичної інтеграції”

Сьогодні заступник директора Дипломатичної академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС Євгенія Габер та провідний фахівець Регіонального відділення ДАУ в Одесі Дарья Асташенкова взяли участь у семінарі “Синергія громадських та урядових інституцій щодо інформування суспільства з питань євроатлантичної інтеграції”, який проходив в Одесі.

Тренінг організований за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні та Одеської обласної державної адміністрації .Обговорювали інформаційні, військові та невійськові аспекти співробітництва України з НАТО, міфи та реалії навколо членства в Північноатлантичному альянсі, вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України.

Учасники заходу відзначили важливість і надалі координувати зусилля щодо подальшої співпраці між місцевою владою, військовими, експертами та представниками громадського сектору задля підвищення обізнаності мешканців Одеської області щодо питань євроатлантичної інтеграції України. Захід відбувся напередодні візиту Північноатлантичної ради на чолі з Єнсом Столтенбергом до Одеси, запланованого на кінець жовтня цього року.

Меню